Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

21 | 01 | 2021

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia. Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. BABCIA i DZIADEK mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, w dniu 24 stycznia odbyła się uroczystość z okazji DNIA BABCI I DZIADKA. Przedszkolaki witały ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Wszędzie słychać było gromkie „STO LAT”, które wzruszało gości. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich pięknymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek, przygotowany przez mamę Zosi, Dagmarki i Dawidka. Atmosfera była uroczysta i pełna radości. 

tekst i foto Wiesława Stańczyk

Dzień Babci i Dziadka

Kocham mocno Babcię, Dziadka! 

To nie żarty moi mili.

Dzisiaj im życzenia składam, 

by sto latek jeszcze żyli.

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków  gorąco, a  powodem takiej atmosfery był obchodzony 22 stycznia 2019 r. w przedszkolu w Krzyżowicach  Dzień Babci i Dziadka.  Dzieci przedstawiły program artystyczny, w którym zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występ swoich milusińskich. Następnie Pani Dyrektor Violetta Świder złożyła wszystkim zgromadzonym najserdeczniejsze życzenia.  Po czym wnukowie  obdarowały swoich dziadków pięknymi prezentami. Po części artystycznej wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez mamę: Szymusia, Filipka, Michałka oraz Dawidka. Dziękujemy!

Tekst i foto: Wiesława Stańczyk

KOCHANEJ BABCI I KOCHANEMU DZIADKOWI DUŻO UŚMIECHU I ZDROWIA!

Dziś Dzień Babci Dziadka. 
Oj, to dla nas świetna gratka, 
Święto dla nich wyprawiamy 
na przedstawienie zapraszamy!

Tymi słowami dnia 2 lutego 2018 r. w PP Krzyżowicach rozpoczęła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki z wypiekami na twarzy zaprezentowały "Jasełka", a następnie montaż słowno-muzyczny pod hasłem " KOCHANEJ BABCI I KOCHANEMU DZIADKOWI DUŻO  UŚMIECHU I ZDROWIA". Były życzenia i piękne upominki. Babcie i Dziadkowie z zachwytem wpatrywali się w swoje pociechy. Po czym głos zabrała Pani Dyrektor Violetta Świder składając najserdeczniejsze życzenia z okazji obchodzonego święta. Słodką niespodziankę przygotowali rodzice zapraszając wszystkich zgromadzonych na słodki poczęstunek. Zaproszeni goście dzielili się swoimi wrażeniami. Duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane i kochane wnuczęta.

tekst i foto: Wiesława Stańczyk

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w Publicznym Przedszkolu w Krzyżowicach

 Wiemy! My mamy gorące serduszka, które wam życzenia szepną dziś do uszka.
Przyjmijcie je od nas, niech zdrowie Wam sprzyja, a każde zmartwienie niech szybko przemija.
W gorącym serduszku jest tyle miłości, a my Was kochamy i chcemy ugościć.
I choć nie śpiewamy, jak mały wróbelek, to parę umiemy ciekawych piosenek
Zaśpiewamy dla Was, niechaj gra muzyka! A szczęście i radość zawsze Was spotyka!
Niechaj Babcia z Dziadkiem żyją długo z nami. Niech cieszą ich chwile przeżyte z wnukami.

 

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków  gorąco, a  powodem takiej atmosfery był obchodzony 20 stycznia 2017 r. w Publicznym Przedszkolu w Krzyżowicach  Dzień Babci i Dziadka. Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na  twarzach wszystkich. Dzieci przedstawiły program artystyczny ,w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy  reprezentowały swoje umiejętności. Następnie Pani Dyrektor Bożena Lorent złożyła z okazji Święta Babci i Dziadka najserdeczniejsze życzenia wszystkim zgromadzonym gościom. Po czym wnukowie  obdarowały swoich dziadków laurkami. Po części artystycznej wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

 

tekst i foto: Wiesława Stańczyk


 

Dzień Babci i Dziadka

 

Dnia 22 stycznia 2016r. w PP w Krzyżowicach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością czekały na zaproszonych gości. Licznie przybyłe Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje pociechy w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. 
W wyjątkowej atmosferze, dzieci wspaniale odgrywały swoje role. Niejednej Babci i Dziadkowi łezka zakręciła się w oku. Mali aktorzy prezentowali się doskonale. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Na zakończenie uroczystości maluszki wręczyły gościom przygotowane upominki . Po czym  przedszkolaki zaprosiły Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek , wspólny taniec i pamiątkowe  zdjęcie.

tekst i foto: Wiesława Stańczyk


 

Dzień Babci i Dzień Dziadka

Dziś słoneczko jasno świeci,
zima biała śpiewa.

A w przedszkolu wasze wnuki
składają życzenia.

Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom
zdrowia, pomyślności, 
uśmiechów na co dzień
i dużo radości.

Dnia 13.02.2015 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i złożyły serdeczne życzenia swoim gościom. Wnuki zabawiły się z babciami i wręczyły upominki. Po czym Pani Dyrektor Bożena Lorent złożyła wszystkim Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Na koniec dzieci zaprosiły swoje babcie i dziadków na wspólny poczęstunek.

tekst i foto: Dorota Chojnacka


Dzień Babci i Dziadka

 

Zimowe słonko wesoło patrzy i ciepły uśmiech posyła Dziadkowi i Babci.
Ja również do tego dokładam serdeczne życzenia, 
niech Wam się spełnią wszystkie marzenia!
 
Dnia 21 stycznia 2014r. w PP w Krzyżowicach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki zaprosiły swoich szacownych gości "W taneczną podróż po świecie". Dzieci wraz z Babciami i Dziadkami odwiedziły takie państwa, jak Czechy, Francja, Rosja Austria . Przedstawienie było przeplatane wierszami oraz tańcami charakterystycznymi dla poszczególnych państw.: Polka, Kankan, Kalinka, Walc. Wszyscy bawili się znakomicie.  Po czym Pani Dyrektor Violetta Świder złożyła wszystkim Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. A wszystkie wnuczki i wnuki zaśpiewały głośno "Sto lat" oraz wręczyły przygotowane upominki. 

Wspólny poczęstunek  był słodkim uwieńczeniem uroczystości.

tekst i foto: Wiesława Stańczyk


E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1806748
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
306
1076
4382
1795403
1806748